lek. Wojciech Wolniewicz
Skontaktuj się w sprawie wizyty u tego lekarza

Kontakt


psychiatra dorosłych

Absolwent Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z psychiatrii w Klinice Psychiatrii Wieku Podeszłego i Zaburzeń Psychotycznych Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Doświadczenie zdobywał także w Centrum Zdrowia Psychicznego przy Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Bełchatowie podczas pracy w Oddziałach Ogólnopsychiatrycznych, Oddziale Psychiatrycznym Dziennym, Poradni Zdrowia Psychicznego oraz w trakcie pełnienia całodobowych dyżurów, podczas których konsultował także pacjentów oddziałów somatycznych.

Konsekwentnie poszerza swoją wiedzę i kompetencje uczestnicząc w licznych konferencjach i warsztatach naukowych.

W praktyce zawodowej zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób i zaburzeń psychicznych u osób dorosłych, m.in. zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, zaburzeń psychotycznych, zaburzeń osobowości oraz zaburzeń snu.

W swojej pracy kładzie nacisk na właściwą komunikację i współpracę z pacjentami – poznanie ich historii, analizę problemów oraz potrzeb w celu postawienia trafnej diagnozy i zastosowania skutecznej terapii.


Medir Psychiatria Spersonalizowana Sp. z o.o. 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.