dr n. med. Oliwia Gawlik-Kotelnicka
Skontaktuj się w sprawie wizyty u tego lekarza

Kontakt


psychiatra dorosłych

Specjalista psychiatrii (uzyskała w roku 2015, z wyróżnieniem), doktor nauk medycznych (tytuł uzyskała w 2012 roku z wyróżnieniem, temat pracy doktorskiej “Ocena wpływu litu na równowagę pro- i antyoksydacyjną in vitro oraz działania litu na linie komórkowe neuronów”).

Obecnie Starszy asystent na Oddziale Zaburzeń Afektywnych Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, adiunkt w Klinice Zaburzeń Afektywnych i Psychotycznych Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Jest opiekunem Studenckiego Koła Naukowego Psychiatrii Holistycznej przy Klinice.

Obecnie kieruje niekomercyjnym badaniem klinicznym Pro-demet (“Wpływ suplementacji L. helveticus i B. longum na nasilenie objawów depresyjnych i lękowych, funkcje i skład mikrobioty jelitowej oraz wskaźniki metaboliczne, stanu zapalnego i stresu oksydacyjnego u pacjentów z zaburzeniami depresyjnymi w zależności od współwystępowania zespołu metabolicznego“) www.facebook.com/psychiatria.kompleksowa1

Jej zainteresowania zawodowe obejmują znaczenie stylu życia, w tym żywienia i osi mikrobiota-jelito-mózg w powstawaniu, profilaktyce i leczeniu zaburzeń psychicznych oraz zdrowie psychiczne okresu okołoporodowego. W swoim warsztacie stawia na kompleksowość i empatię. Chętnie spotyka się z ciężarnymi i karmiącymi piersią.

Prywatnie pasjonatka rodziny, aktywnego trybu życia i kontaktu z naturą. Kocha bieganie, koty i góry.


Medir Psychiatria Spersonalizowana Sp. z o.o. 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.