mgr Monika Marchewa


Zarezerwuj wizytę u tego terapeuty

Godziny wizyt
Skontaktuj się w sprawie wizyty u tego terapeuty

Kontakt


Terapeuta uzależnień, seksuolog kliniczny

Terapeuta zajmujący się problematyką z zakresu seksuologii klinicznej, specjalista psychoterapii uzależnień w procesie certyfikacji, pedagog oraz mediator. Pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Zgierzu w Oddziale Terapii Uzależnienia od Alkoholu.
W pracy terapeutycznej skupia się przede wszystkim na budowaniu relacji terapeutycznej opartej na zaufaniu, określaniu problemu, budowaniu planu terapeutycznego oraz skutecznej pomocy psychologicznej. Oprócz terapii indywidualnej prowadzi grupy terapeutyczne.

Zajmuje się pomocą parom znajdującym się w kryzysie, gdzie wykorzystuje umiejętności mediatora oraz terapeuty seksuologicznego.
Ponadto pracuje z osobami uzależnionymi od środków psychoaktywnych i ich rodzinami oraz osobami DDA i z rodzin dysfunkcyjnych DDD. Ma również doświadczenie w prowadzeniu terapii z uzależnionymi behawioralnie.
Jest terapeutą z wykształcenia, zamiłowania i pasji. Pracuje w zawodzie ponad 20 lat. Oferuje warsztaty rozwoju osobistego, podczas których zachęca do poszukiwania w sobie prastarych instynktów, intuicji i wewnętrznego piękna. Wierzy, że każdy człowiek ma wpływ na swoje życie i ma prawo do szczęścia.


Medir Psychiatria Spersonalizowana Sp. z o.o. 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.