mgr Martyna Romanowicz
Skontaktuj się w sprawie wizyty u tego terapeuty

Kontakt


psycholog, diagnosta ADHD

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Łódzkim.

Udzielam indywidualnego wsparcia psychologicznego osobom dorosłym. Nazywam, to co dobre w kliencie, by on odnalazł w sobie siłę i umiejętności do stawienia czoła niemocy, lękom, chaosowi, wahaniom nastrojów, zaburzeniom koncentracji i innym trudnościom.

Zapraszam na spotkanie, jeśli jesteś w nowej sytuacji życiowej (np. związek, narodziny dziecka, strata pracy itp.), masz trudności z organizacją czasu, odkładasz na później, szukasz swojego wewnętrznego głosu.

Na sesjach jest miejsce na poruszenie takich tematów jak przepracowanie, wypalenie, blokada twórcza, komunikacja w relacjach, dbanie o swoje potrzeby, radzenie sobie z sukcesami i porażkami, oraz akceptacja siebie. Wspieram osoby z chorobami przewlekłymi, tj. stwardnienie rozsiane i in.

W poradnictwie psychologicznym korzystam z metod Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Diagnozuję ADHD u osób dorosłych oraz prowadzę trening zarządzania czasem oraz innych umiejętności przydatnych osobom z ADHD i dla tych, którzy wyrażają taką potrzebę. Interesuję się równowagą psychiczną w artystycznej profesji i psychologią twórczości.

Obok działalności psychologicznej, zajmuję się tworzeniem w obszarze różnych dziedzin sztuki (pseud. Roma Nowicz).


Medir Psychiatria Spersonalizowana Sp. z o.o. 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.