mgr Kamila Sulgostowska
Skontaktuj się w sprawie wizyty u tego terapeuty

Kontakt


psycholog

Jestem psycholożką o specjalności klinicznej. Ukończyłam jednolite studia magisterskie na Wydziale Psychologii Uniwersytetu SWPS.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi w Centrum Medycznym TRIMED w Łodzi, Miejskim Centrum Medycznym im. Jonschera w Łodzi oraz na Oddziale Zaburzeń Afektywnych w Centralnym Szpitalu Klinicznym w Łodzi. Obecnie jestem zatrudniona na Oddziale Zaburzeń Psychotycznych Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie prowadzę zajęcia dla Oddziału Dziennego oraz udzielam indywidualnego wsparcia psychologicznego.
Rozpoczęłam również Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr hab. Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej.

Oferuję wsparcie psychologiczne dla osób dorosłych będących w spektrum autyzmu i z ADHD, jak również mierzących się z zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi, mających trudności w relacjach czy z adaptacją do nowej sytuacji życiowej, doświadczających żałoby czy przewlekłego stresu. Wykonuję również diagnostykę pod kątem ADHD, zaburzeń nastroju, lękowych oraz osobowości.

Istotne jest dla mnie dobro klienta i budowanie bezpiecznej, autentycznej relacji. W swojej pracy wykorzystuję narzędzia zaczerpnięte z nurtu poznawczo-behawioralnego oraz trzeciej fali (głównie ACT, terapia schematów).

Zapraszam osoby dorosłe, które mierzą się obecnie w swoim życiu z kryzysem. Jestem tu by wysłuchać, okazać wsparcie i wspomóc w znalezieniu rozwiązań na pojawiające się trudności.


Medir Psychiatria Spersonalizowana Sp. z o.o. 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.