mgr Ewelina Więcaszek-Kossakowska
Skontaktuj się w sprawie wizyty u tego terapeuty

Kontakt


psycholog, psychoseksuolog

Ukończyła psychologię o specjalności klinicznej w 2007 roku na SWPS w Warszawie oraz studia podyplomowe z zakresu seksuologii. W ramach poszerzania umiejętności terapeutycznych szkoliła się w Studium Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (kurs podstawowy i zaawansowany) w Integri TSR i z zakresu terapii krótkoterminowej w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywała na Oddziale Psychiatrycznym Wojewódzkiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie oraz Ośrodku Terapeutycznym Instytutu Psychiatrii i Neurologii. Od kilkunastu pracuje pomocowo z dorosłymi, nastolatkami oraz parami.

W prywatnej praktyce pracuje z osobami doświadczającymi kryzysów emocjonalnych, depresyjnych, rodzicielskich, samobójczych, objawów lękowych, nadmiernego stresu, przemocy, żałoby, rozstania, trudności natury seksuologicznej (zaburzenia funkcji seksualnych, lęku związanego z seksualnością, trudności dotyczących orientacji seksualnej) oraz osobami LGBTQ+ i ich rodzinami.
Wspiera pary lub indywidualnie partnerów:

  • w sytuacjach okołorozwodowych, m.in. jako mediator wspomaga w tworzeniu rodzicielskiego planu wychowawczego;
  • po doświadczeniu zdrady, które potrzebują pomocy w jej przepracowaniu i pragną odkryć nową jakość relacji;
  • doświadczające trudności seksualnych, które pragną odkrywać radość z intymności lub powrócić do satysfakcjonującej relacji.

Obejmuje opieką nastoletnie dzieci, których rodzice są w separacji lub w trakcie rozwodu.

Prywatnie jest żoną, mamą dwóch dorastających córek, fanką powieści dramatycznych i thrillerów zabarwionych ironicznym humorem.


Medir Psychiatria Spersonalizowana Sp. z o.o. 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.