mgr Danuta Bogusławska-Łosiak
Skontaktuj się w sprawie wizyty u tego terapeuty

Kontakt


psycholog, psychoterapeuta

Absolwentka psychologii i pedagogiki na Uniwersytecie Łódzkim. Ukończyła roczne szkolenie z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży w Centrum Poznawczo-Behawioralnym w Łodzi.
Obecnie jest w trakcie czteroletniego, podyplomowego szkolenia w ramach szkoły Psychoterapii Crescentia.

Pracuje z osobami doświadczającymi kryzysu, zmagającymi się z niską samooceną, cierpiącymi na zaburzenia lękowe, depresyjne i zaburzenia osobowości. A także osobami, które nie zgłaszają żadnych dolegliwości, ale chcą sięgnąć po rozwój wewnętrzny.

Udziela także konsultacji rodzicielskich w nurcie rodzicielstwa bliskości i porozumienia bez przemocy (NVC) oraz zajmuje się wsparciem kobiet w okresie okołoporodowym.

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Ważnym obszarem jej doświadczenia zawodowego jest tematyka autyzmu. Zajmuje się diagnostyką zaburzeń neurorozwojowych i pracą terapeutyczną z osobami z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Uważa, że niezmiernie istotne jest popularyzowanie wiedzy na temat autyzmu, wczesna interwencja terapeutyczna oraz wsparcie rodziców, którzy mierzą się z otrzymaniem diagnozy swojego dziecka. Współpracuje z placówkami oświatowymi oraz prowadzi grupy wspracia dla opiekunów dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

Prywatnie: żona, mama dwójki rozbieganych dzieciaków i właścicielka psiaka rasy shih- tzu. Ładuje akumulatory podczas obcowania z naturą, czytania kryminałów i amatorskiej jazdy konnej.


Medir Psychiatria Spersonalizowana Sp. z o.o. 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.