mgr Monika Milenkiewicz
Skontaktuj się w sprawie wizyty u tego terapeuty

Kontakt


psycholog, psychoterapeuta

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo – behawioralny w trakcie szkolenia.
Ukończyła psychologię ze specjalnością psychologia zdrowia i kliniczna na Uniwersytecie Łódzkim oraz studia podyplomowe z zakresu diagnozy psychologicznej w praktyce klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Obecnie kontynuuje edukację w ramach czteroletniej szkoły psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Akademii Motywacji i Edukacji w Warszawie.

Pracuje jako psycholog na Oddziale Zaburzeń Afektywnych w Centralnym Szpitalu Klinicznym UM w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in. w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, Centrum Służby Rodzinie i NZOZ Integracyjnym Ośrodku Leczeń i Rehabilitacji. Swoją pracę poddaje stałej superwizji.

Prowadzi indywidualną terapię osób dorosłych, które doświadczają trudności z powodu zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, zaburzeń odżywiania oraz zaburzeń osobowości.
Pomaga osobom cierpiącym z powodu obniżonego poczucia własnej wartości oraz doświadczającym kryzysów życiowych. Podążając za potrzebami pacjenta, pomaga w realizacji własnego potencjału i osiągnięciu lepszej jakości życia.


Medir Psychiatria Spersonalizowana Sp. z o.o. 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.