mgr Małgorzata Rudzińska
Skontaktuj się w sprawie wizyty u tego terapeuty

Kontakt


psycholog, psychoterapeuta

Psycholożka, psychoterapeutka w nurcie poznawczo-behawioralnym w trakcie szkolenia. Absolwentka psychologii (specjalność: psychologia zdrowia kliniczna) oraz przygotowania pedagogicznego na Uniwersytecie Łódzkim. W swojej pracy terapeutycznej korzysta z podejść III fali (ACT, DBT, Mindufulness, terapia schematu).

Doświadczenie zdobywała w organizacjach trzeciego sektora (m.in. Fundacja Słonie na Balkonie) oraz prywatnych poradniach psychologicznych. Koordynowała na poziomie wojewódzkim europejski program walki ze stygmatyzacją zaburzeń psychicznych „Mind the Mind”. Ukończyła podstawowe szkolenie z terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniu, program prowadzenia grup terapeutycznych „Miasteczko” oraz roczne szkolenie z terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży.

Ma doświadczenie w pracy indywidualnej z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, prowadzeniu grup wsparcia i grup psychoedukacyjnych oraz warsztatów klasowych w szkołach ponadpodstawowych.

Prowadzi psychoterapię osób doświadczających trudności związanych z zaburzeniem ADHD.

W pracy jest dla niej najważniejszy drugi człowiek i jego historia, a także autentyczność w budowaniu relacji terapeutycznej.

Prywatnie fanka podróży (szczególnie gastroturystyki) oraz festiwali muzycznych. W wolnych chwilach chętnie bawi się ze swoimi dwoma kotami, gra w gry planszowe i eksperymentuje z fotografią analogową.

Zapraszam osoby dorosłe oraz młodzież od 15 r.ż. na wsparcie psychologiczne oraz psychoterapię, a także rodziców młodszych dzieci na poradnictwo psychologiczne.


Medir Psychiatria Spersonalizowana Sp. z o.o. 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.