Lek. Justyna Szyburska


Zarezerwuj wizytę u tego lekarza

Godziny wizyt
Skontaktuj się w sprawie wizyty u tego lekarza

Kontakt


Psychiatra dorosłych

Ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
W trakcie szkolenia specjalizacyjnego pracowała w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zdobywała doświadczenie zawodowe w poradniach, oddziałach szpitalnych otwartych i zamkniętych. Prowadziła zajęcia ze studentami Wydziału Lekarskiego.

Współpracuje z Fundacją JiM. Systematycznie szkoli się rozpoznawaniu neuroróżnorodności osób dorosłych i dzieci. Entuzjastka psychoedukacji, chętnie opowiada o psychiatrii. Prowadziła wykłady i zajęcia w Muzeum Sztuki, Bibliotece Miejskiej oraz łódzkich szkołach.

W 2021 roku uczestniczyła w szkoleniu z neuropsychofarmakologii organizowanym przez European Collage of Neuropharmacology (ECNP) oraz w kursie Association for the Improvement of Mental Health Programmes (AIMHP) prowadzonym przez profesorów Grahama Thornicrofta i Normana Sartoriusa.

Ukończyła również Akademię Rolniczą w Krakowie, kierunek „Uprawa roślin zielarskich i alternatywnych”. Poświęciła pracę dyplomową tematowi nieskuteczności ziół oraz potencjalnym działaniom niepożądanym.
Leczy lekami. Kieruje na psychoterapię. Lubi rozmawiać o przyrodzie.


Medir Psychiatria Spersonalizowana Sp. z o.o. 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.