mgr Aneta Kuśmierek-Gaik
Skontaktuj się w sprawie wizyty u tego terapeuty

Kontakt


psycholog, psychoterapeuta

Psycholog i dyplomowany psychoterapeuta.

Jestem absolwentką Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego (spełniającego standardy Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej) oraz Studium Pomocy Psychologicznej i Interwencji Kryzysowej w Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie. Tytuł magistra uzyskałam na dwóch kierunkach: socjologia i psychologia (ze specjalnością w zakresie psychologii klinicznej i zdrowia). Przez kilkanaście lat moje życie zawodowe związane było z pracą w korporacji, aktualnie koncentruję się głównie na pracy terapeutycznej.

W swojej pracy korzystam z metod Terapii Skoncentrowanej na Przeniesieniu (TFP). Jest to terapia długoterminowa, w której istotą jest relacja jaka tworzy się w gabinecie pomiędzy pacjentem a terapeutą.

Specjalizuję się w:
• psychoterapii indywidualnej osób dorosłych (głównie z zaburzeniami osobowości, nastroju i  zaburzeniami lękowymi),
• wsparciu psychologicznym osób w kryzysach, doświadczających trudności w funkcjonowaniu społeczno-emocjonalnym,
• wspieraniu kobiet w ciąży i okresie okołoporodowym. (kształcę się w obszarze pracy psychoterapeutycznej z diadą matka- niemowlę).

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w hospicjum, na oddziale ogólnopsychiatrycznym, oddziale leczenia zaburzeń osobowości i nerwic, ośrodku interwencji kryzysowej oraz w poradniach zdrowia psychicznego.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychodynamicznego, pracuję zgodnie ze standardami kodeksu etycznego psychoterapeuty.


Medir Psychiatria Spersonalizowana Sp. z o.o. 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.