mgr Agnieszka Misztal
Skontaktuj się w sprawie wizyty u tego terapeuty

Kontakt


pedagog, specjalista uzależnień cyfrowych dzieci i młodzieży

Absolwentka studiów podyplomowych „Psychiatria i psychologia sądowa” Wydziału Prawa i Administracji w Łodzi, a także Wydziału Nauk Społecznych, gdzie zdobyła tytuł magistra pedagogiki i specjalizację z resocjalizacji. Tytuł trenera biznesu otrzymała wraz z certyfikatem w 2016 roku w International Trainers and Facylitator Federation.

Praca zawodowa to obszar marketingu internetowego i mediów społecznościowych, gdzie dość szybko odkryła mechanizmy odpowiadające za uzależnienia cyfrowe dzieci i młodzieży. Ten zwrotny moment w karierze spowodował, iż od tego czasu bada, analizuje i odkrywa techniki terapeutyczne dla osób uzależnionych od smartfona, internetu, gier oraz popularnych mediów społecznościowych.

Prywatnie miłośniczka odkrywania świata i jego największych tajemnic. Uwielbia podróże małe i duże, czekoladę i książki, po których nie da się zasnąć. Wierzy w człowieka, wierzy w dzieci budując z nimi porozumienie i współdziałanie. Jak mantrę powtarza: „Bądź dobrej myśli. Bo po co być złej”


Medir Psychiatria Spersonalizowana Sp. z o.o. 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.