mgr Dagmara Zinkowska
Skontaktuj się w sprawie wizyty u tego terapeuty

Kontakt


Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem terapeutką schematu (certyfikat ISST nr 2893), psychoterapeutką poznawczo-behawioralną (certyfikat PTTPB nr 833), psycholożką. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży w nurcie terapii schematu.
Tworzenie przestrzeni terapeutycznej do dialogu z drugim człowiekiem to moja pasja. Pracuję w oparciu o teorię przywiązania, a to oznacza, że przyglądam się i troszczę o to, co dzieje się w relacji między mną a pacjentem.
Specjalizuję się w pracy z osobami zmagającymi się z zaburzeniami osobowości, w szczególności borderline i narcystycznym. Lubię pracować również w takich obszarach jak: trauma relacyjna, skutki deprywacji emocjonalnej w dzieciństwie, nawracająca depresja, zaburzenia lękowe, trudności relacyjne, zaburzenia psychosomatyczne, intensywne emocje, skutki parentyfikacji, samotność.
Od ukończenia studiów psychologicznych (2015 r.) wspieram osoby dorosłe oraz dzieci i młodzież w różnych placówkach ochrony zdrowia. Od 2015 do 2017 roku pracowałam w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym dla Dorosłych oraz na Oddziale Psychiatrii Dziecięcej, a także w Poradni Zdrowia Psychicznego przy ŚCP. Następnie poszerzałam doświadczenie kliniczne w łódzkich placówkach: w Fundacji JiM, przedszkolu integracyjnym, Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci oraz w prywatnych poradniach.

Dobre praktyki:

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB) oraz International Society of Schema Therapy (ISST)
Ukończyłam długoterminową terapię własną w dwóch procesach: w nurcie Gestalt, następnie w nurcie terapii schematu.
Regularna superwizja jest dla mnie niezwykle ważna. Pracuję pod opieką certyfikowanej superwizorki PTTPB Joanny Sielskiej oraz certyfikowanego superwizora terapii schematu Jędrzeja Kosewskiego.

Prywatnie: urodziłam się w 1991 r. Uwielbiam muzykę Elvisa Presleya i filmy przyrodnicze Davida Attenborough. Gdybym nie została psychoterapeutką, pewnie poszłabym w ślady Jane Goodall i została badaczką szympansów 🙂


Medir Psychiatria Spersonalizowana Sp. z o.o. 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.